top of page

Vylepši si lockdown a naplánuj si jarní nebo letní kite trip na sardinii

Aktualizováno: 10. 2. 2021

Taky doufáš, že až se oteplí, dá se svět trochu do normálu a budeš moct vyrazit na kite trip nebo kite kurz na parádní spot? Nebo přemýšlíš o dovče i pro rodinu, která (zatím) nekituje? Doleť k nám na Sardinii.

Naše základna je ve Villarios na jihozápadě ostrova, kde nás najdeš od dubna do konce listopadu. Kitesurfing učíme na mělkém větrném spotu Punta Trettu nebo na Porto Botte, což je parádní místo na učení i pro děti. Pokud už jezdíš, a přijedeš za námi na kitetrip, provedeme tě i dalšími spoty v okolí. Můžeš si od nás půjčit komplet nové vybavení, dost možná tě to vyjde stejně draho, jako tahat vlastní kitebag. Co se u nás dá dělat dalšího? Máme na půjčení paddleboardy, pobřeží poblíž je totiž parádní na pádlování a šnorchlování. Na jaře a na podzim si můžeš půjčit surf a vyrazit s námi do vln. Nově budeme mít letos i vybavení na wing foiling. Hlavu můžeš složit v našem kite apartmánu, nebo v některém z dalších pěkných domků nebo apartmánů, které máme k dispozici na pronájem v okolí. Kromě toho máme na půjčení také kola a auto.

Z Prahy jsou aktuálně v nabídce letenky se speciálními Covid podmínkami, navíc za hubičku. Z Bratislavy nebo Vídně vypadá spojení taky fajn.

Jak na letenku?

Nej spojení z Česka najdeš z Prahy do Cagliari u nízkonákladovky Volotea. Ta nabízí aktuálně podmínky, které se v covidovém období opravdu hodí. Lety jsou v plánu každý čtvrtek a neděli, od dubna do října. Pokud onemocníš Covidem (resp. předložíš pozitivní test) v období 14 dní do odletu, vrátí ti 100% zaplacené částky za letenku. Totéž platí i pro zpáteční letenku. Druhá nabídka platí na letenky zakoupené do 28. února na lety do 30. září. Pokud se ti změní plány a budeš potřebovat letenku posunout, můžeš si až sedm dní před odletem, bez dalších poplatků, pouze za případný rozdíl mezi původní a novou cenou letenky, vybrat jiný termín.

Cena letenek je různá. Pokud s námi chceš zahájit sezónu už v dubnu, najdeš zpáteční letenku i pod 50 . Nejdražší letenky jsou o letních prázdninách v červenci a srpnu, ale i v tomto termínu se dají teď pořídit zpáteční jen za 100 . V ostatních měsících se ceny pohybují kolem 60 za zpáteční letenku. Pravděpodobně se ti vyplatí stát se členem Megavolotea klubu. Je za něj sice poplatek 50 /rok, ale máš levnější letenky i zavazadla pro sebe i další spolucestující. A 20 dostaneš na narozeniny formou voucheru. Tady najdeš komplet podmínky Megavolotea a ceník dalších poplatků.

Na další možnosti, jak se na Sardinii dostat, můžeš mrknout tady. Také nám můžeš napsat nebo zavolat, a my ti rádi pomůžeme nejlepší spojení najít.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page