kitetrip sardinie 2022

Školu a základnu FlyIt kitesurf pro vás letos na Sardinii otevřeme na Velikonoce. Přijeďte si užít kiteboarding na mělké rovné vodě nebo hned na jaře ve vlnách na nejkrásnější pláže Sardinie. Ještě jezdit s kitem neumíte? Kite kurz u nás na spotu s částečně mělkou, rovnou vodou, je ten nejjednodušší a nejbezpečnější způsob, jak se kiteboarding naučit. Spot je vhodný i pro děti. Kromě kompletního nového vybavení na kiting pro vás máme v půjčovně i vybavení na surfing, paddleboarding a nově také wing foiling. V naší půjčovně a kite škole FlyIt najdete nejnovější vybavení od top značek Ozone, Mystic, F-one a dalších.

Přileť na ostrov, další už zařídíme

Ve vesničce Villarios pro vás máme dva pokoje v našem kite apartmánu, apartmán s terasou s výhledem na moře minutku chůze od nás a připravujeme nový kitehouse, kde bude i zahrádka na snídaně a grilovačky.

odvoz

Odvezeme tě z letiště i s nadměrnými zavazadly. Máme na to dodávku i osobní auto. Osobní auto si od nás můžeš také půjčit ať už na nákup, na pár dní nebo na celý pobyt.

Každý den společně vybereme, kde jsou nejlepší podmínky a pojedeme na kite, surf nebo za jinou zábavou tam. Jsme vždy poblíž, takže pokud bys měl nějaký problém, rádi pomůžeme. 

Ještě nekituješ? Přijeď se to naučit. Nejspíš tě za týden rozjezdíme. Pokud už jezdíš, dej si pokročilou lekci a nauč se nové triky. S instruktorem to jde rychleji než podle videí.

Máme pro tebe připravené nové vybavení top kiteboarding značek, bezpečnostní vybavení, hydrofoil, vlnovku, paddleboardy, soft surfboardy, wing foil a taky nějaká kola.

doprovod

Vem s sebou koho chceš. Pokud chce tak na kurz, pokud ne, tak na výlet. Okolí kitespotů je většinou krásná pláž, takže na své si přijde každý.

co tě to bude stát?

Na Sardinii to může a nemusí být o cestování za větrem, vlnami a další zábavou. 

Pokud si chceš užít kitovací týden společně s námi na max, nic neřešit a přijet na lehko, mrkni na Kitetrip s půjčovnou, pokud máš své vybavení a jinak se nechceš o nic starat, mrkni na Kitetrip.

Pokud chceš na kurz nebo si kitetrip sám nakombinovat, napiš nám, naplánujeme ho s tebou

kitetrip s komplet půjčovnou

Chceš si koupit letenku, vzít jen příručák a o nic víc se nestarat?

V ceně je ubytko u nás na kite apartmánu, společné snídaně, veškeré transfery na letiště a na spoty v okolí (do 1h jízdy autem) a půjčení jakéhokoliv vybavení, které máme - kity, boardy, SUP, soft surf boardy, wing foil.

cena za týden   

duben – červen, září – listopad 495 € / 12 900 Kč  

červenec/srpen - 595 € / 15 500 Kč

Kitetrip

Vlastně totéž bez půjčovny... Kup letenku a vybavení, které ti bude chybět si půjčíš až na místě, všechno ostatní je zařízené!

cena za týden   

duben – červen, září – listopad 1–2 os. – 315 € / 8 190 Kč /os., 3 a více os. - 295 € / 7 670 Kč /os.

červenec/srpen 1 - 2 os. - 378 € /  9 828Kč /os., 3 a více os. – 354 € /  9 204 Kč /os.

Kitetrip + kitekurz

Chceš přijet na týdenní kite trip a naučit se jezdit? Pokud se přihlásíš na minimálně 3 denní kurz RIDE máš kitetrip s 15% slevou + získáš 15% slevu na půjčovnu po celý rok!

cena za týden   

duben – červen, září – listopad – od 550 € / 14 300 Kč (s třídenním kurzem)

červenec/srpen 1 - 2 os. - od 595 € / 15 470 Kč (s třídenním kurzem)

 

ještě na kitu neumíš?

Nevadí. to tě naučíme

kurzy   kiteboardingu

Nauč se s námi jezdit na kitu a už nikdy nebudeš chtít přestat

bezpečně

Na lekcích se budeš učit kiting na novém vybavení top značek pod dohledem zkušených instruktorů. Bezpečnostní pomůcky jsou samozřejmost. 

efektivně

zábavně

PHOTO-2020-02-07-07-43-47-1_edited.jpg

Chceš zatím jenom vyzkoušet, o čem kiting je a zjistit, jestli je to sport pro tebe? Nebo darovat základní kurz jako dárek? Mrkni na kurz FLY!

ride_já.jpg

Jsi rozhodnutý, že chceš jezdit a užít si letošní kitesurfingovou sezónu naplno a co nejdřív? Mrkni na kurz RIDE. Kurz sestavíme přesně pro tebe!

21762325_1909968779242303_90814491121888

Chceš refresh kurz? Nebo potřebuješ zdokonalit jízdu upwind, otočky nebo nový tríček? JUMP jsou individuální lekce pro pokročilé.