top of page
Sardinie

kitetrip sardinie 

Školu a základnu FlyIt kitesurf pro vás letos na Sardinii otevřeme v polovině dubna.

Přijeď si užít kiteboarding na krásném spotu s písčitým dnem nebo hned na jaře ve vlnách na nejkrásnějších plážích Sardinie. Ještě jezdit s kitem neumíš? Kite kurz u nás na spotu s částečně mělkou, klidnou vodou, je ten nejjednodušší a nejbezpečnější způsob, jak se kiteboarding naučit. Spot je vhodný i pro děti. Kromě kompletního nového vybavení na kiting pro vás máme v půjčovně i vybavení na surfing, paddleboarding a wing foiling. V naší půjčovně a kite škole FlyIt najdete nejnovější vybavení od top značek zejména Ozone, Mystic, F-one a Flysurfer.

Přileť na ostrov, další už zařídíme

Ve vesničce Villarios, která je na kopci nad zátokou Porto Botte, pro vás máme krásný kitehouse se třemi dvoulůžkovými pokoji, obývákem, teráskou, grilem a několik dalších vilek a apartmánů k pronájmu. 

odvoz

Odvezeme tě z letiště i s nadměrnými zavazadly. Máme na to dodávku i osobní auto. Osobní auto si od nás můžeš také půjčit ať už na nákup, na pár dní nebo na celý pobyt. 

Každý den společně vybereme, kde jsou nejlepší podmínky a pojedeme na kite, surf nebo za jinou zábavou tam. Jsme vždy poblíž, takže pokud bys měl nějaký problém, rádi pomůžeme. 

Ještě nekituješ? Přijeď se to naučit. Nejspíš tě za týden rozjezdíme. Pokud už jezdíš, dej si pokročilou lekci a nauč se nové triky. S instruktorem to jde rychleji než podle videí.

Máme pro tebe připravené nové vybavení top kiteboarding značek, bezpečnostní vybavení, hydrofoil, vlnovku, paddleboardy, soft surfboardy, wing foil a taky nějaká kola.

doprovod

Vem s sebou koho chceš. Pokud chce tak na kurz, pokud ne, tak na výlet. Okolí kitespotů je většinou krásná pláž, takže na své si přijde každý.

Na Sardinii to může a nemusí být o cestování za větrem, vlnami a další zábavou. 

Pokud si chceš užít kitovací týden společně s námi na max, nic neřešit a přijet na lehko, mrkni na Kitetrip s půjčovnou, pokud máš své vybavení a jinak se nechceš o nic starat, mrkni na Kitetrip.

Pokud chceš na kurz nebo si kitetrip sám nakombinovat, napiš nám, naplánujeme ho s tebou

kitetrip s komplet půjčovnou

Chceš si koupit letenku, vzít jen příručák a o nic víc se nestarat?

V ceně je ubytko u nás na kite housu, veškeré transfery na letiště a na spoty v okolí (do 1h jízdy autem) a půjčovna jakéhokoliv vybavení, které máme - kity, boardy, SUP, soft surf boardy, wing foil.

cena za týden   

Duben – květen, říjen – listopad 598€ / 14 950 Kč  

Červen, září – 654 € / 16 350 Kč

Červenec/srpen - 696 € / 17 400 Kč

Kitetrip

Vlastně totéž bez půjčovny... Kup letenku a vybavení, které ti bude chybět si půjčíš až na místě, všechno ostatní je zařízené! Druhý týden kitetripu 25% sleva!

cena za týden  

Duben – květen, říjen – listopad – 378 € / 9 450 Kč / os.

Červen, září – 434 € /  10 850 Kč / os.

Červenec, srpen  – 476 € /  11 900Kč / os.

Kitetrip + kitekurz 3denní

Chceš přijet na týdenní kite trip a kiting si vyzkoušet nebo základy dopilovat? Pokud se přihlásíš na minimálně 3 denní kite kurz ke kitetripu, máš obojí se slevou 10%, navíc od nás získáš 10% slevu na půjčovnu po celý rok po kurzu!

10% sleva

Duben – červen, říjen – listopad – od 690 € / 17 250 Kč

Červen, září – 740 € / 18 500 Kč

Červenec/srpen – od 780 € / 19 500 Kč

Kitetrip + kitekurz 5denní

Chceš přijet na týdenní kite trip, kiting se opravdu naučit a co nejvíce času projezdit? Pokud se přihlásíš na minimálně 5denní kite kurz ke kitetripu, máš obojí se slevou 15%, navíc od nás získáš 10% slevu na navazující/refresh lekce i na půjčovnu po celý rok po kurzu!

15% sleva

Duben – červen, říjen – listopad – od 840 € / 21 000 Kč

Červen, září – 887 € / 22 175 Kč

Červenec/srpen – od 923 € / 23 075 Kč

Kitetrip

co tě to bude stát?

bottom of page