kde bydlíme

Ve vesnici Villarios na dohled od našeho "home spotu" Porto Botte máme na celé dva měsíce k dispozici prostorný kiteapartmán. K němu pak v přilehlých uličkách kitehouse a druhý apartmán s výhledem na moře na jednotlivé týdny.  Villarios je na kopci nad spotem a je z něj krásný výhled směrem k moři a na Porto Botte. Na apartmánech, které jsou oba v prvním patře, si tenhle výhled můžete po ránu užít. Kitehouse zase nabízí terásku a zahradu na ranní posezení u snídaně a večerní grilovačky. 

kiteapartmán villarios

Apartmán je prostorný, má cca 100 m2, tři pokoje pro 2 - 3 osoby, koupelnu, veliký obývák s kuchyní a malou teráskou orientovanou do ulice. V jednom z pokojů bydlíme po celou sezónu my, další dva, které jsou volné jsou propojené. Průchozí pokoj má palandu se dvěma postelemi a rozkládací gauč, který je možné rozložit na přistýlku pro další osobu, druhá ložnice má manželskou postel a případně je v ní k dispozici i dětská postýlka. 

V základní ceně na tomto apartmánu počítáme i se snídaní, tím, že zde budeme je jednodušší dát si snídani dohromady nebo případně nechat vše ke snídani k dispozici.

V apartmánu je TV a samozřejmě internet. 

Ceny

Cena 1 os./pokoj – 30€/780 Kč/os/noc*

Cena 2 - 3 os./pokoj - 25€/650 Kč/os/noc*

* včetně společné snídaně, energií a závěrečného úklidu