kde bydlíme

Ve vesnici Villarios na dohled od našeho nejbližšího spotu Porto Botte můžete bydlet přímo u nás v kite apartmánu nebo některém z okolních apartmánů s výhledem na moře nebo vilce se zahradou. Z Villarios je krásný výhled směrem k moři a na Porto Botte. Na apartmánech, které jsou oba v prvním patře, si tenhle výhled můžete po ránu užít. Vila zase nabízí terásku a zahradu na ranní posezení u snídaně a večerní grilovačku. 

kiteapartmán villarios

Apartmán je prostorný, má tři pokoje, každý pro 2 osoby, koupelnu s pračkou, veliký obývák s kuchyní a malou teráskou do ulice. V jednom z pokojů bydlíme po celou sezónu my, další dvě ložnice jsou pro vás, jedna s manželskou postelí a druhá se dvěma oddělenými postelemi. K dispozici je i dětská postýlka. 

V ceně na tomto apartmánu počítáme i se společnou snídaní. Je to proto, že zde budeme s vámi a je jednodušší připravit ji dohromady pro všechny než se prát o místo v kuchyni. Samozřejmostí je bezedné esspresso. Na ostatních apartmánech je to buď na vás, nebo můžete po domluvě přijít na snídani za námi. 

V apartmánu je TV a internet. 

Ceny

– od 20 Euro / noc i se společnou snídaní

– ostatní apartmány / vilky v okolí vám rádi na pronájem domluvíme

– pro týdenní ceny mrkněte na Kitetrip nebo napište