top of page

ubytování

Ve vesnici Villarios na dohled od našeho "home spotu" Porto Botte je pro vás k dispozici kitehouse a kiteapartmán. Villarios je na kopci nad spotem a je z něj krásný výhled směrem k moři a na Porto Botte. Na apartmánu, který je v prvním patře, si tenhle výhled můžete po ránu užít. Kitehouse zase nabízí terásku a zahradu na raní posezení u snídaně a večerní grilovačky. 

kiteapartmán villarios

Apartmán je prostorný, má cca 100 m2, tři pokoje pro 2 - 3 osoby, koupelnu, veliký obývák s kuchyní a malou teráskou orientovanou do ulice. V jednom z pokojů bydlíme po celou sezónu my, další dva, které jsou volné jsou propojené. Průchozí pokoj má palandu se dvěma postelemi a rozkládací gauč, který je možné rozložit na přistýlku pro další osobu, druhá ložnice má manželskou postel a případně je v ní k dispozici i dětská postýlka. 

V základní ceně na tomto apartmánu počítáme i se snídaní, tím, že zde budeme je jednodušší dát si snídani dohromady nebo případně nechat vše ke snídani k dispozici.

V apartmánu je TV a samozřejmě internet. 

Ceny

Cena 1 os./pokoj – 30€/750,- Kč/os/noc*

Cena 2 - 3 os./pokoj - 25€/625,- Kč/os/noc*

Cena 4-5 os. - 20€/500,- Kč/os/noc*

* včetně společné snídaně, energií a závěrečného úklidu

kitehouse villarios

Kitehouse je také ve vesničce Villarios, jen o ulici vedle od apartmánu. Je jednopatrový, má tři velké pokoje pro 2 - 3 osoby, koupelnu a kuchyňku. Před baráčkem je posezení na terase. Baráček jsme plánovali zařídit novým nábytkem, kvůli zkrácené sezóně jsme museli plány změnit a baráček využijeme jako kitehouse pro instruktory, terásku na společné snídaně a grilovačky. K dispozici zde bude pořád ještě jeden až dva pokoje pro méně náročné.

Fotogalerii připravujeme

Ceny

Cena 1 os./pokoj – 25€/625,- Kč/os/noc*

Cena 2 - 3 os./pokoj - 20€/500,- Kč/os/noc*

* včetně společné snídaně, energií a závěrečného úklidu

bottom of page