top of page
DSC08301-6.jpg

Sardinie

Flyit kitecamp 

Chceš vyrazit na týden našlapaný tréninky freestylu, oldschool triků, nebo se naučit svoje první triky a skoky?

Kromě toho si užít krásné pobřeží jihozápadní Sardinie, skvělou pizzu, kávu, slunce a pohodu s fajn partou?

Pokud se chceš naučit něco nového ve skvělých podmínkách a pohodové atmosféře naší kitebase na jihozápadě Sardinie pod dohledem a kamerami našich tří instruktorů, přidej se k nám na Flyit kitekemp! Těšíme se!

Kdy?

16.-23.7.2023 / 17.-24.7.

Jak kemp probíhá?

Dovezeme tě z letiště v Cagliari z nedělního nebo pondělnho příletu a zajistíme ti společné ubytování na jednom ze tří apartmánů. Dopoledne je klidnější, takže společně posnídáme, pokecáme, a okolo poledne, kdy obvykle zapíná termika, jdeme jezdit. Podle úrovně a tvého přání, co byses rád naučil(a), se rozdělíme do skupin, ve kterých budou lekce probíhat pod vedením našich instruktorů. Nebude chybět ani videocoaching – při session tě natočíme a večer ti instruktor u videa poradí, co ještě vylepšit. Kromě toho nás čeká i další doplňkový program - společné snídaně, skvělá káva, večeře, pizza, grilovačka, kitová videjka adalší pohodový a zábavný program. 

IMG_4247_edited.jpg

kde kitujeme a bude foukat?

Spotů na kiting je v dosahu z Villarios více. Obvykle budeme trénovat přímo u nás, kousek od pláže Is Solinas. Pokud by to bylo kvůli předpovědi potřeba, máme v dojezdu i další spoty. Nejčastějším větrem je mistral, ze severozápadu, který v teplých měsících výrazně zesiluje termika a venturiho efekt, který mezi ostrovem Sardinie a St. Antiocco funguje.  Vyjímečně u nás fouká ze západu, jihozápadu, to je slabší zato luxusně rovný vítr a někdy přijde teplá fronta z jihovýchodu, Shirocco. Na všechny tyto směry můžeme obvykle jezdit v nejbližším okolí. 

jak se k nám  dostat?

V rámci kempu jsme připraveni tě přijet vyzvednout na letiště v Cagliari na let Smartwings  z Prahy, nebo na let Ryanair z Vídně/Norimberka a za týden tě na stejný odlet odvést. Autem je to zhruba hodinka a čtvrt od nás. Můžeš také přiletět dříve nebo u nás zůstat déle a využít jakýkoliv jiný let na ostrov, na dopravě z letiště se domluvíme individuálně. 

kde bydlíme?

Bydlíme ve vesničce Villarios, na dohled od našeho "home spotu" v zátoce Porto Botte, všechny tři apartmány jsou kousek od sebe. Mrkni na fotky:

IMG_4268.jpg

jak je to s jídlem?

Ráno začneme společnou snídaní. Podle chuti si každý připraví i svačinu/oběd s sebou, protože budeme na spotu celé odpoledne. Můžete si tam také dojít na blízký bar na salát, hranolky apod., to je na vás. Večeře budou opět společné, prostřídáme jednoduchá italská jídla, grilování nebo pizzu v naší nejoblíbenější pizzerii v Massainas.

Ostatní program

Maximum času z kempu chceme strávit na vodě kitováním, tak je možné, že na moc dalších věcí čas nezbyde. Pokud ano, můžeme podniknout výlet na lodi a paddleboardech podél nádherného pobřeží u Porto Pinetta, wakovat za lodí, projít si přístavním městečkem St. Antiocco, odpočnout si na krásné pláži u nás nebo v Porto Pinu, prostě podle nálady.

cena   a další informace

Komplet Flyit kitecamp pro pokročilé kitery tě vyjde na 740 € / 18 500 Kč.

Pokud potřebuješ i půjčovnu vybavení tak na 940 €/ 23 500 Kč.

Cena zahrnuje:

Dopravu z letiště a po spotech, ubytování, snídaně/obědy/večeře, tréninky s instruktorem (min. 9 hodin lekcí, max. 4 kiteři/instruktora), videocoaching, doprovodný program, půjčení kol.

bottom of page