top of page

kite  a surf

kemp

sardinie

kiteandsurfcamp logo.jpg

Chceš si užít týden kitingu, surfování a pohodičky na Sardinii?

Chceš se naučit jezdit nebo nové triky a skoky?

Pridej se k nám!

​ˇ

Sardinie nabízí na jaře perfektní podmínky na kiting i krásné vlny na surfování. Pokud se chceš naučit od obojího něco nového v pohodové atmosféře naší kitebase na jihozápadě Sardinie pod dohledem a kamerami instruktorů, přidej se k nám na kite a surf kemp! Těšíme se moc.

Kdy?

7.5.  – 14.5. nebo 24.5. – 31.5.2020

Jak kemp probíhá?

Ve zkratce: Dovezeme tě z letiště v Cagliari a zajistíme ti společné ubytování na kitehousu nebo apartmánu (případně po dohodě i jinde v okolí). Během týdne podle počasí vybereme vždy nejvhodnější spot na kiting nebo surf. Podle úrovně a tvého přání, co bys se rád naučil, se rozdělíme do skupin, ve kterých budou lekce probíhat pod vedením instruktorů. Občas tě natočíme a společně se na video večer podíváme. Kromě toho nás čeká i další doplňkový program - společné snídaně, večeře, pizzy v okolí a grilovačky na terásce, stretching, výlety do okolí, kitová a surfová videjka adalší pohodový a zábavný program. 

​ˇ

​ˇ

kde bydlíme?

Ve vesnici Villarios, na dohled od našeho "home spotu" Porto Botte, máme kousek od sebe Kiteapartmán a Kitehouse s teráskou a zahradou. V apartmánu, ve kterém bydlíme i my, jsou k dispozici další dva pokoje pro 2 osoby. Na kitehousu jsou k dispozici další tři pokoje pro 2–3 osoby.

jak se tam dostat?

V rámci kempu jsme připraveni tě přijet vyzvednout na letiště v Cagliari na let Volotea z Prahy nebo na let Ryanair z Vídně v den začátku kempu. Autem je to zhruba hodinka cesty od nás. Můžeš také přiletět dříve nebo u nás zůstat déle a využít jakýkoliv jiný let na ostrov. 

kde kitujeme a surfujeme?

Spotů na kiting je v dosahu z Villarios více. Pokud předpověď dovolí, využijeme pro trénink nových triků nebo učení "náš" spot Porto Botte, který je od kitehousu asi 8 minutek autem. Je na něm i v silném větru rovná voda a má mělkou část, která je vhodná pro výuku začátečníků. Nejbližší vlnový spot pro surfování je zhruba 10 minut jízdy na nádherné pláži v Porto Pino. V dosahu do max. hodinky jízdy je mnoho dalších pláží. Podle úrovně, počasí a nálady se vždy den předem dohodneme na programu na další den. Pokud se to podaří, rádi bychom surf a kite střídali přibližně ob den. 

jak je to s jídlem?

Ráno začneme společnou snídaní na kitehousu. Podle chuti si každý připraví i svačinu/oběd s sebou, protože budeme celý den na spotu a ne všude je nějaká možnost si něco koupit. Večeře budou opět společné, prostřídáme jednoduchá italská jídla, grilování na terase nebo pizzu v některé z okolních výborných restaurací.

Ostatní program

Maximum času z kempu chceme strávit na vodě kitováním a surfováním. Takže hlavní plán je "eat, sleep, kite, eat, sleep, surf, repeat...". Ale neboj, cestou na spoty si najdeme čas na cappuccino, podíváme se na zajímavá místa v okolí, zajedeme na projít na večeři a zmrzku do přístavu a městečka na ostrov St. Antioco a další podle sil a nálady. Prostě nudit se nebudeme. Po večerech máme v plánu kouknout se na videa z lekcí, abyste viděli, co můžete další tréninky vylepšit a nebo na další (de)motivační kite a surf videika.

cena   a další informace

Komplet Camp pro pokročilé kitery tě vyjde na 635 € / 15 875,- Kč.

Pokud potřebuješ i půjčovnu vybavení tak na 785 €/ 19 625,- Kč.

Pokud jsi úplný začátečník na kitu je cena kempu 785 €/ 19 625,- Kč.

Cena zahrnuje:

Kite a Surf kemp - 375 € / 9375,- Kč * (skupinové lekce surfingu a kitesurfingu, odvoz z/na letiště Cagliari a na všechny spoty a další program v průběhu týdne, půjčení surfového vybavení, společný program)

Ubytování na Kitehouse/Kiteapartmánu v pokoji pro 2 -3 lidi, s komplet jídlem - 260 € / 6500,- Kč *

Pro účast na kitetripu je potřeba stát se členem českého Kite klubu (zdarma, více info připravujeme).

A ted podrobneji

bottom of page